Вы здесь
Главная > Политика > Свободівець Демеха поплатився за «договорняки»?

Свободівець Демеха поплатився за «договорняки»?

Сергія ДЕМЕХУ, який є головою фракції «Свободи» у Сумській обласній раді, виключили з лав партії.

Таке рішення було прийняте учора, 26 грудня на засіданні політвиконкому ВО «Свобода».

Офіційна причина, оприлюднена прес-службою партії — «за грубе порушення партійної дисципліни та невиконання рішень керівних органів партії».

Неофіційно, як повідомили media.sumy.ua власні джерела, останньою краплею став «договорняк» Демехи за посаду голови комісії. Нагадаємо, на останній сесії обласної ради його було призначено головою постійної депутатської комісії з питань земельних та водних ресурсів.

І причина не лише у цьому. «Людина продалася за посаду та голосувала всупереч партійним засадам. Людина дискредитувала себе як партієць і почала жити окремим від команди життям з корисливою метою», — сказав нам впливовий свободівець, який побажав залишитися неназваним.

На запитання, чи не є також причиною голосування Демехи за відставку колишнього голови облради Семена САЛАТЕНКА, відповідь прозвучала: «Багато знати – погано спати».

Також дісталося на горіхи ще одній партійці, Олені СЕРДЮК. На тій же сесії вона втратила посаду голови найбільш «хлібної» бюджетної комісії. Тож політвиконком виніс молодій жінці догану. За словами того ж джерела, «за те, що не витримала психологічного тиску з боку політичних опонентів і склала повноваження голови комісії. Її змусив, фактично, той же Демеха».

P.S. Ми готові надати можливість прокоментувати цю ситуацію Сергію Демесі та Олені Сердюк.

Фото: sorada.gov.ua

comments powered by HyperComments
Top