Вы здесь
Главная > Общество > Завтра у Сумах — благодійний аукціон на підтримку пораненого воїна

Завтра у Сумах — благодійний аукціон на підтримку пораненого воїна

Завтра у Сумах - благодійний аукціон на підтримку пораненого воїна

Учасник АТО Сергій КОЗНІЄНКО отримав тяжкі поранення обох ніг, підірвавшись на міні. Сьогодні мужній чоловік потребує термінової допомоги, аби пройти повноцінну реабілітацію за кордоном і уникнути ампутації кінцівок.

Благодійний аукціон «Ходити… Жити… Радіти!» відбудеться у Конгрес-центрі СумДУ (вулиця Покровська, 9/1) і триватиме три години.  На ньому будуть представлені роботи підопічних міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня», юних художників, членів Спілки майстрів народного мистецтва. Початок – о 15-й.

Сергій Кознієнко, командир відділення №2 оперативного взводу спецроти міліції МВС в Сумській області, підірвався на міні, внаслідок чого отримав тяжкі травми. На Схід чоловік відправився влітку 2014 року і ніс службу у місті Сіверськ Донецької області. Додому повернувся вже з інвалідністю.

Учасник АТО Сергій КОЗНІЄНКО

Далі на нього чекали більше десяти оперативних втручань. Нині, маючи першу групу інвалідності та пересуваючись на милицях, Сергій не відмовляється від своєї мрії стати на ноги, повноцінно працювати та виховувати синочка. Він і сьогодні бере участь у громадському житті, підтримує бійців, які повернулися з АТО.

Ті, хто не має можливості у суботу прийти на аукціон, можуть перерахувати кошти на рахунок Сергія у Приватбанку: 5168742069231862 (отримувач Олена Бабич).

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top