Вы здесь
Главная > Общество > Більше мільярда на компенсацію послуг ЖКГ

Більше мільярда на компенсацію послуг ЖКГ

компенсація послуг ЖКГ

Зростання ціни на природний газ в наступному опалювальному сезоні збільшить кількість сімей, які звернуться за призначенням субсидій на сплату житлово-комунальних послуг. Такі прогнози нещодавно були озвучені Кабінетом Міністром України. Чи не стане виключення Сумська область?

За офіційними даними протягом опалювального періоду 2015-2016 рр в Україні допомогу від держави у вигляді субсидій отримувало більше 5 мільйонів домогосподарств. За приблизними розрахунками вже наступної осені їхня кількість зросте,щонайменше, вполовину. Разом із цим зростуть і витрати держави на компенсацію населенню витрачених ними коштів на послуги ЖКГ. В усіх областях. Приблизно на 5 мільярдів гривень.

Але Сумська область може стати виключенням із урядових прогнозів. Зростання ціни на газ у нас навряд чи призведе до збільшення кількості домогосподарств, яким в наступному опалювальному сезоні призначать державну допомогу, або «це ж будуть поодинокі  випадки», заявила заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністраціїЛюдмила Мусіяка.

-Справа в тому, що Сумська область займає одне лідируючих місць в країні по кількості домогосподарств, охоплених житловими субсидіями, — зазначила фахівець. — Допомогу від держави отримують 265,2 тисячі домогосподарств. А це 66, 1 % всіх зареєстрованих в області. Загалом же лише з початку року жителям Сумщини у вигляді субсидій було нараховано 1млрд 296 млн 144 грн державної допомоги. Середній розмір цієї виплати становив 1500 гривень.

Високий показник охоплення населення субсидіями посадовець в першу чергу пов’язує встановленням найвищих тарифів на опалення в Україні.

comments powered by HyperComments
Top