Вы здесь
Главная > Реформы > Березівська громада на Сумщині розпоряджатиметься мільйонами

Березівська громада на Сумщині розпоряджатиметься мільйонами

Березівська громада

Березівська громада Глухівського району отримає від державного фонду регіонального розвитку 6 мільйонів 468 тисяч гривень.

В цілому Сумщина отримає від ДФРР близько 98 мільйонів більше тут. Березівську громаду підтримали невипадково – це перша і поки що єдина об’єднана громада Сумщини. Тепер у її розпорядженні більше шести мільйонів гривень на розвиток.

За інформацією Сумської облдержадміністрації, з них понад 423 тисячі гривень виділено на реконструкцію будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Береза, більше 808 тисяч – на реконструкцію сільського Будинку культури.

1 мільйон 132 тисячі гривень спрямують на розробку схеми планування території та генеральні плани населених пунктів громади, 1 мільйон 119 тисяч – на розвиток первинної медико-санітарної допомоги.

Крім того, 1 мільйон 720 тисяч гривень піде на розвиток комунального підприємства з обслуговування мереж водогонів, благоустрою у сільській місцевості та 1 мільйон 264 тисячі – на впровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top