Вы здесь
Главная > Политика > Банер у Сумській облраді нагадує чиновникам, що влада – не головне

Банер у Сумській облраді нагадує чиновникам, що влада – не головне

Банер у Сумській облраді нагадує чиновникам, що влада – не головне

Рівно рік тому у Сумській обласній раді був встановлений пам’ятний баннер з іменами Героїв Небесної Сотні.

І сьогодні кожен, хто піднімається на третій поверх адмінбудівлі на площі Незалежності у Сумах, може побачити велику панорамну фотографію. На ній слова Василя СИМОНЕНКА: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!»

Зліва на банері написані імена Героїв Небесної Сотні, які загинули на Майдані у 2013-2014-му роках. Серед них і сумчанин Олексій БРАТУШКА.

Встановлений банер за ініціативи Семена САЛАТЕНКА, який на той час очолював Сумську облраду та за його особисті кошти. Раніше на цьому місці були портрети колишніх керівників області, тож заради вшанування загиблих під час подій на Майдані цей «іконостас» демонтували.

Сам Семен Салатенко – учасник Революції гідності та учасник АТО. Нині він в армії, у складі бойової 128-ї гірсько-піхотної бригади.

«Для мене Небесна Сотня – це вияв незламної сили духу та величі нашого народу, народу героїв. На жаль, на фоні боягузтва та ницості політиків і «вождів». Цей банер – свого роду нагадування нинішнім та майбутнім владоможцям про те, що їх привело у ці кабінети і заради чого вони прийшли до влади», — сказав Семен media.sumy.ua.

День Героїв Небесної Сотні відзначають в Україні 20 лютого. Цього дня сумчани зможуть вшанувати загиблих, запаливши свічку пам’яті.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top