Вы здесь
Главная > Общество > На аукціоні в Сумах зібрали кошти для лікування пораненого в АТО

На аукціоні в Сумах зібрали кошти для лікування пораненого в АТО

На аукціоні в Сумах зібрали кошти для лікування пораненого в АТО

У Сумах відбувся благодійний аукціон на підтримку пораненого на Сході Сергія КОЗНІЄНКА.

Сергій, командир відділення №2 оперативного взводу спецроти міліції МВС в Сумській області, підірвався на міні, внаслідок чого отримав тяжкі травми більше тут. Сьогодні він потребує термінової реабілітації, аби зберегти ноги.

Благодійний аукціон «Ходити… Жити… Радіти!» у Конгрес-центрі СумДУ тривав протягом кількох годин.  На ньому були представлені роботи підопічних центру соціального обслуговування «Берегиня», юних художників, членів Спілки майстрів народного мистецтва, Спілки художників.

Ціна лотів коливалася приблизно від 50 до кількох тисяч гривень. У підсумку, як повідомляють організатори, було продано 64 лоти, загальна сума зібраних коштів склала майже 33 тисячі гривень.

Серед учасників були бойові побратими Сергія, який просто на заході з хвилюванням спостерігав за ходом аукціону, а також бізнесмени, політики, громадські активісти, просто небайдужі сумчани.

Як повідомив media.sumy.ua сам Сергій, зібрані кошти – це лише перший внесок для того, аби пройти реабілітацію, їх далеко не достатньо. Тож ті, хто не зміг прийти на аукціон або просто бажає допомогти воїну-захиснику повернути втрачене в АТО здоров’я, можуть перерахувати кошти на рахунок Сергія у Приватбанку: 5168742069231862 (отримувач Олена Бабич).

Фото автора

comments powered by HyperComments
Top