Вы здесь
Главная > Новости > 9 Травня: які заходи чекають на сумчан

9 Травня: які заходи чекають на сумчан

9 Травня

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні по всій області відбудуться урочисті заходи.

Отже, за інформацією Сумської облдержадміністрації, 5 травня о 14 годині в обласному театрі імені Щепкіна відбудеться культурно-мистецьке свято «Дякуємо за перемогу».

6 травня об 11-й керівництво області та Сум зустрінеться з ветеранами, які лікуються в обласному клінічному госпіталі для інвалідів війни.

8 травня в обласній філармонії відбудеться концерт камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» і лауреата міжнародного конкурсу Олександра Желудкова (орган). Цьго ж дня о 12-й у дитячому парку «Казка» розпочнеться фестиваль вуличної їжі «Квітень Суми Фест», під час якого учасники збиратимуть кошти для поранених в АТО.

Основні заходи відбудуться 9 травня. О 9.00 розпочнеться церемонія покладання квітів до могил воїнів, які загинули в зоні АТО, пам’ятника Скорботній матері та пам’ятника воїнам Війська Польського на центральному кладовищі. О 10-й – покладання квітів до Меморіального комплексу «Вічна слава», де відбудеться мітинг-реквієм.

О 12-й керівництво області й міста зустрінеться з ветеранами, місце зустрічі – в/ч польова пошта 1060. В цей же час в обласній філармонії – культурно-просвітницька акція «Війна. Перемога. Пам’ять».

О 16-й ветерани і просто люди похилого віку зможуть з приємністю провести час біля Альтанки та послухати мелодії минулих років у виконанні духового оркестру. А о 18-й концертна програма, яка буде цікавою й для молоді, відбудеться вже на Театральній площі.

Щодо святкового салюту, нагадаємо, у Сумах феєрверки заборонені рішенням виконкому. На порушників чекають штрафи. Замість витрачати гроші на піротехніку, сумчанам було б доречніше зігріти увагою ветеранів чи передати кошти на потреби учасників антитерористичної операції.

Ярина Річинська

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top