Гаманець сумчан потоншає: знову дорожчає вода

Гаманець сумчан потоншає: знову дорожчає вода

Сумському міськводоканалу» встановили нові, підвищені тарифи.

Тарифи встановила, як повідомляє офіційний сайт Сумської міськради, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Тариф на централізоване водопостачання встановлено на рівні 7,51 грн./м³, на централізоване водовідведення – 5,98 грн./м³; на холодне водопостачання – 7,97 грн./ м³; на водовідведення – 6,34 грн./ м³.

Ця ціна враховує повірки приладів обліку для населення приватного та багатоповерхового сектору.

Зростання вартості послуг пояснюють ростом цін на електроенергію, матеріали, паливо-мастильні матеріали, збільшенням мінімальної заробітної плати, ставок податків та зборів.

Нові тарифи будуть введені у дію після їх публікації на шпальтах газети «Урядовий кур’єр».

До того діятимуть старі тарифи. На централізоване водопостачання та водовідведення (для населення приватного сектору, без повірки приладів обліку), бюджетних установ та інші споживачів, що розташовані в одноквартирних будинках: на централізоване водопостачання – 5,18 грн./ м³, на централізоване водовідведення – 4,99 грн./ м³.

На послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення для населення багатоповерхових будинків, бюджетних установ та інших споживачів, що розташовані у багатоповерхових будинках: на послугу з централізованого постачання холодної води – 5,66 грн./ м³, на послугу з централізованого водовідведення – 5,44 грн./ м³.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top