Журналісти Шостки оголосили страйк

Медійники виступили проти тиску з боку депутатів Шосткинської міської ради, які завтра на сесії планують звільнити з роботи керівника ТРК «Акцент» Ірину КОВАЛЕНКО.

Питання про звільнення виноситься депутатами на основі довідки, яку склали члени депутатської комісії після перевірки діяльності телерадіокомпанії.

Журналісти ТРК «Акцент» у своєму листі, який вони надіслали на адресу Сумського прес-клубу, підкреслюють, що вважають наведені у довідці факти неправдивими і розцінюють дії депутатів, як політичний тиск на телерадіокомпанію та її керівника.

Більш того, вони вважають, що у Шостці відбувається рейдерське захоплення ТРК певними політичними силами задля того, аби панувати в інформаційному просторі міста.

Між тим, депутатська комісія міськради, яка перевіряла не лише «Акцент», а й міськрайонну газету «Полісся», редактором якої є знову ж таки Ірина Коваленко, зазначає, що саме ці два комунальних ЗМІ висвітлюють діяльність не громади міста та міської ради, а певних партій. Зокрема, йдеться про «Самопоміч» (Ірина Коваленко є депутатом міськради від цієї політичної сили).

Також серед претензій, висунутих депутатами – фінансування ЗМІ з міського бюджету, великий розрив між заробітною платою керівника ЗМІ та журналістів, «чорний піар» на адресу політичних опонентів, порушення журналістських стандартів у статтях і телепрограмах та інше.

Яке рішення завтра приймуть депутати – наразі невідомо, ми будемо слідкувати за ходом подій. До речі, ситуація у медіа-просторі Шостки загострилася вже давно. Ще у травні Ірина Коваленко зібрала прес-конференцію, де повідомила про блокування процесу роздержавлення газети «Полісся» з боку депутатів більше тут.

На її думку, за цим конфліктом стоїть народний депутат України Ігор МОЛОТОК, який контролює більшість в міськраді. Сам нардеп заявив нашому порталу, що це інсинуації і він особисто підтримує роздержавлення ЗМІ.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top