Жук пообіцяв влаштувати акцію «проти всіх»

Анатолій ЖУК

Екс-директор департаменту містобудування та земельних відносин Сумської міськради Анатолій ЖУК анонсував безстрокову акцію протесту.

На своїй сторінці у facebook він повідомив, що акція розпочнеться сьогодні вранці. На цей час на площі Незалежності повна тиша. Ймовірно, пан Жук якраз «повідомляє всі структури», як він зазначив у своєму дописі.

Між тим, найбільше здивування у спільноти викликала мета цієї акції. Анатолій Жук, нагадаємо, програв апеляційний суд щодо свого поновлення на роботі. І ось тепер збирається протестувати, як сам зазначає, «до виконання владою усіх вимог територіальної громади». Яких саме вимог – залишається незрозумілим.

До того ж багатьох сумчан здивувало, чому протестну акцію скликає екс-чиновник, якому ніхто таких повноважень, від імені громадськості, не надавав. І який до того ж, за словами громадських активістів, не має відношення до справжнього Майдану, де українці відстоювали гідність і незалежність свого народу. Отже, чим завершиться справа і хто підтримає «Майдан Жука» — побачимо.

Микола ТЕРНІВСЬКИЙ

ІС Політика

Фото: Сумской новостной портал

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top