Жорстоке вбивство в Глухові

В ніч з 18 на 19 листопада був вбитий батько чемпіонки України з біатлону,21-річної Христини Ковальової .

Тіло вбитого знайшов випадковий перехожий на одній з вулиць міста Глухів. Над покійним серйозно  познущалися, все тіло було у синцях, а навколо калюжа крові.

Вбивць знайшли майже відразу, по свіжим слідам. Ними виявилися місцеві бомжі.

В поліції говорять , що 47-літнього чоловіка сильно побили, намагалися наносити удари безпосередньо по голові, чоловік втратив свідомість, і не приходячи до тями помер.

Страшна звістка про втрату батька , відому біатлоністку спіткала в Австрії , де вона готувалася до участі в Чемпіонаті миру з біатлону. Після такого удару, дівчина навряд чи буде приймати участь в даних змаганнях.

За фактом злочину 19 листопада порушили кримінальну справу за ст. 121 Кримінального кодексу України (нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть). А вже 20 листопада, у понеділок, його перекваліфікували на ч. 3 ст. 135 КК (залишення в небезпеці). Зараз подробиці події з’ясовує слідство, але, за попередніми даними, бомжі били чоловіка, потім, дивлячись, що той відключився, залишили його помирати.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top