Жорстоке вбивство в Глухові

В ніч з 18 на 19 листопада був вбитий батько чемпіонки України з біатлону,21-річної Христини Ковальової .

Тіло вбитого знайшов випадковий перехожий на одній з вулиць міста Глухів. Над покійним серйозно  познущалися, все тіло було у синцях, а навколо калюжа крові.

Вбивць знайшли майже відразу, по свіжим слідам. Ними виявилися місцеві бомжі.

В поліції говорять , що 47-літнього чоловіка сильно побили, намагалися наносити удари безпосередньо по голові, чоловік втратив свідомість, і не приходячи до тями помер.

Страшна звістка про втрату батька , відому біатлоністку спіткала в Австрії , де вона готувалася до участі в Чемпіонаті миру з біатлону. Після такого удару, дівчина навряд чи буде приймати участь в даних змаганнях.

За фактом злочину 19 листопада порушили кримінальну справу за ст. 121 Кримінального кодексу України (нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть). А вже 20 листопада, у понеділок, його перекваліфікували на ч. 3 ст. 135 КК (залишення в небезпеці). Зараз подробиці події з’ясовує слідство, але, за попередніми даними, бомжі били чоловіка, потім, дивлячись, що той відключився, залишили його помирати.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top