Жителі Лебединського району погрожують перекрити київську трасу на Сумщині

У Штепівці селяни обурені тим, що їхні будинки раптово відімкнули від електрики. Вранці 25 жовтня мешканці двох будинків по вул. Шевченка виявили, що дроти електроструму обрізані. При цьому, мешканці говорять: вони справно сплачують за послугу електропостачання, мають чинні договори, поламок в електромережі не було.
Після того, як звернення жителів Штепівки  до місцевої влади не дали результату, вони звернулися до Сумського УКРОПу. Заступник голови обласної партійної організації Олег Шестак разом з головою юридичної служби Віктором Зацепіним зустрілися з постраждалими від свавілля енергетиків людьми, які нарікають на бездіяльність влади: «Влітку ми бачили по телевізору круглий стіл в обласній адміністрації, де в присутності губернатора очільник обленерго обіцяв, що нікому не відключатимуть світло під надуманими приводами. А у нас відключили. Виходить, у нас обласна адміністрація нічого не важить для монополістів? Ми звертаємось до голови області Миколи Клочка, щоб він втрутився в ситуацію, а не стояв осторонь», — обурюються жителі Штепівки.
Адвокат Віктор Зацепін, якого мешканці уповноважили представляти їх інтереси, написав заяву про злочин в Лебединському відділку поліції. «Ми розцінюємо відімкнення світла в Штепівці як злочин. Як мінімум, це самоуправство», — говорить укропівець.
Олег Шестак додає: «Обленерго хоче встановити загальні лічильники електрики в будинку, при цьому енергетики хочуть, щоб вартість робіт і матеріалів оплатили самі споживачі. Звичайно, люди проти цього, і ми в партії УКРОП теж обурені шантажем, коли людей ставлять перед фактом: або платіть за винесення лічильника на подвір’я, або сидіть без світла. Ми захистимо штепівців. А разом з тим, у нас виникає питання: хто в нашій області влада — олігарх Фірташ, якому належить «Сумиобленерго», чи орган державної влади на чолі з Миколою Клочком? Якщо енергетики почуваються так, ніби їм все дозволено, чи це не плямує репутацію обласної влади, яка давала гарантії, що монополісти не будуть свавільно порушувати свої зобов’язання?».

Наразі укропівці стежать за реакцією влади на відімкнення світла в Лебединському районі. Якщо питання не вирішиться за добу, мешканці Штепівки говорять, що 27 жовтня вони готові перекрити київську трасу. «Ми наперед вибачаємось перед тими, для кого це завдасть незручностей. Але у нас іншого вибору немає», — говорить один з мешканців по вул. Шевченка, 4.​

®

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top