Земельні оборудки на Сумщині: голова фракції УКРОПу в облраді виступив із заявою про злочин

Під час оголошення депутатського запиту на сесії Сумської облради голова фракції «Українського об’єднання патріотів» Владислав Луговий повідомив, що до нього звернувся голова Ворожбянської сільської ради Сергій Бойко, який повідомив про незаконне виведення з державної власності земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 1276,28 га.
«2016 року внаслідок злочинної змови між начальником управління Держгеокадастру Сумської області Наталії Усик, судді Господарського суду Сумської області та керівництва ТОВ «Квант інвест 2015″ завдано збитків державі в особливо великих розмірах», — йдеться у депутатському запиті.
За словами Владислава Лугового, стаття 92-га Земельного кодексу України визначає вичерпний перелік суб’єктів, які можуть набувати право постійного користування земельними ділянками державної чи комунальної форми власності. «Але суб’єкт приватного права, яким є ТОВ «Квант інвест 2015″, не є таким у розумінні відповідної норми Земельного кодексу. Однак суддя Господарського суду, попередньо домовившись з начальником обласного управління Держгеокадастру про те, що його рішення не буде оскаржене в апеляційному та касаційному порядку, виніс рішення від 18.04.106 р. по справі №920/369/16, відповідно до якого визнається право постійного користування земельною ділянкою, а пані Усик не подала апеляцію. Тож рішення вступило у силу. Через це бюджету Ворожбянської сільради нанесено збитків на суму понад один мільйон гривень», — говорить депутат.
Автор депутатського запиту зазначає, що в діях судді, який виносив дане рішення та діях начальника обласного Держгеокадастру вбачаються ознаки кримінального правопорушення заа ст. 375 та 364 Кримінального кодексу України.
«Прошу вважати мій запит заявою про вчинення кримінального правопорушення», — додав голова фракції УКРОПу в Сумській облраді.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top