У Сумському районі освітяни збагачувалися на тендерах?

освітяни

Сумським відділом Сумської місцевої прокуратурипісля опрацювання інформації щодо державних закупівель м’яса свійської птиці для потреб навчальних закладів району, проведених у лютому-березні поточного року відділом освіти Сумської районної державної адміністрації, направлено позовну заяву до Господарського суду Сумської області про визнання недійсними результатів державної закупівлі та договору про закупівлю.

Встановлено, що під час проведення відкритих торгівдо конкурсних торгів залучено трьох кандидатів, які пропонували свої умови.Після перевірки документів одному з кандидатів, який пропонував найменшу ціну, відмовлено через формальні підстави, а саме відсутність пронумерування сторінок та відбитку печатки.Дані помилки є недоліками, однак технічними та формальними, вони не можуть бути підставою для відхилення пропозиції, оскільки не змінюють зміст пропозиції.

Дії замовника торгів у частині неправомірного відхилення пропозицій конкурсних торгів з найнижчими цінами порушують основні принципи здійснення державних закупівель, а саме максимальну економію та ефективність. Як повідомив заступник керівника Сумської місцевої прокуратури Володимир Мороз, оскільки відхилено пропозицію, яка у порівнянні з переможцем торгів є нижчою, це фактично призвело до втрат бюджетних коштів у розмірі 72 760 грн.Наразі прокуратура наполягає на скасуванні результатів державної закупівлі продуктів на потреби навчальних закладів.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top