Завдяки сумському адвокату робітники шосткинської “Зірки” отримають борги по зарплаті

Шосткинський казенний завод “Зірка”, що з 2017 року не виплачує заборгованість по зарплаті працівникам, мусить почати це робити. Шосткинський міськрайонний суд Сумської області задовольнив позов однієї з колишніх заводчанок, що вимагає від державного підприємства розрахуватись із нею та сплатити компенсацію. Таке рішення було б не можливим, якби не допомога юридичного департаменту УКРОПу Сумщини у складанні позову.

Після набуття рішення суду законної сили, жінка отримає свої гроші подібно до того, як за підтримки “Українського об’єднання патріотів” відсудили свої кровні сотні колишніх та нинішніх робітників Сумського науково-виробничого об’єднання. Про це повідомив голова юридичного департаменту УКРОПу Сумщини адвокат Віктор Зацепін.

За словами шосткинських укропівців, робітники “Зірки” роками намагалися виплати коштів, але до останнього моменту даремно.

“Торік доведені до відчаю люди навіть перекривали дороги у Шостці, бо ані звернення до Президента Порошенка, ані до уряду чи народних депутатів та обласної влади виявились марними. Ніхто не допоміг, тільки піарились на цьому. Але наша команда УКРОПу Сумщини, якщо вже береться до справи, то доводить діло до переможного завершення. Сьогоднішнє судове рішення — тільки початок, я впевнений, що сотні шосткинців також успішно відсудять свої гроші”, — запевняє голова Шосткинської міської організації партії Володимир Муляр.

У свою чергу, лідер УКРОПу Сумщини Владислав Луговий закликає жителів райцентру бути активними у відстоюванні справедливості: “Ми маємо величезний успішний досвід у Сумах. Наш юридичний департамент з минулого року безкоштовно допомагає правильно складати судові позови робітникам СНВО, і жодного разу люди не програли у суді — їм виплачують зарплату. Так само буде і в Шостці!”

Нагадаємо, правильно скласти судовий позов людям, яким заборгував завод “Зірка”, укропівці допоможуть за адресою у Шостці: Садовий бульвар, 17.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top