Завдяки активній позиції УКРОПу мешканці Штепівки на Лебединщині знову зі світлом

Ввечері 26 жовтня енергетики відновили електропостачання до двох будинків у Штепівці, які були знеструмлені напередодні. Після того як люди звернулися до сумського УКРОПу, а юридична служба партії спрямувала заяву до поліції щодо незаконного відключення світла в багатоквартирних будинках, відбулися перемовини з керівництвом ПАТ «Сумиобленерго».
«Ми не могли залишитись осторонь, адже мешканці Штепівки, чиї будинки були відрізані від електрики, справно сплачували за надані послуги і не мали заборгованості перед енергетиками, — говорить голова Сумської обласної парторганізації «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» Владислав Луговий. — Це дуже добре, що наші перемовини були конструктивними і людям не довелося вдаватися до якихось рішучих дій. Тому хочу подякувати і енергетикам за розуміння, і голову обласної держадміністрації Миколі Клочку за принципову позицію в цьому питанні», — прокоментував лідер УКРОПу Сумщини звістку про відновлення електропостачання в будинках по вул. Шевчерка 4 та 6 у Штепівці.
«Вважаємо, що в подальшому слід завжди так вирішувати господарчі питання, щоб не страждали звичайні люди через неузгодженість дій тих чи інших інстанцій», — підсумував Владислав Луговий.
 ®
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top