Вы здесь
Главная > Политика > Завдяки активній позиції УКРОПу мешканці Штепівки на Лебединщині знову зі світлом

Завдяки активній позиції УКРОПу мешканці Штепівки на Лебединщині знову зі світлом

Ввечері 26 жовтня енергетики відновили електропостачання до двох будинків у Штепівці, які були знеструмлені напередодні. Після того як люди звернулися до сумського УКРОПу, а юридична служба партії спрямувала заяву до поліції щодо незаконного відключення світла в багатоквартирних будинках, відбулися перемовини з керівництвом ПАТ «Сумиобленерго».
«Ми не могли залишитись осторонь, адже мешканці Штепівки, чиї будинки були відрізані від електрики, справно сплачували за надані послуги і не мали заборгованості перед енергетиками, — говорить голова Сумської обласної парторганізації «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» Владислав Луговий. — Це дуже добре, що наші перемовини були конструктивними і людям не довелося вдаватися до якихось рішучих дій. Тому хочу подякувати і енергетикам за розуміння, і голову обласної держадміністрації Миколі Клочку за принципову позицію в цьому питанні», — прокоментував лідер УКРОПу Сумщини звістку про відновлення електропостачання в будинках по вул. Шевчерка 4 та 6 у Штепівці.
«Вважаємо, що в подальшому слід завжди так вирішувати господарчі питання, щоб не страждали звичайні люди через неузгодженість дій тих чи інших інстанцій», — підсумував Владислав Луговий.
 ®
comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top