На Сумщині затримали сутенерів, які «працювали» в кількох областях

затримали сутенерів

Правоохоронними органами області припинено діяльність осіб, які займалися сутенерством та утримували місця розпустина території Сумської, Запорізької, Полтавської та Херсонської областей. З метою конспірації зловмисниками було запроваджене правило підбору повій та дотримання ними суворої дисципліни, відлучення з місця перебування (роботи) здійснювалося тільки з дозволу сутенерів. Протиправну діяльність зловмисники організували на постійному залякуванні повій, фізичному та психічному примусі до зайняття проституцією, накладенні штрафів за провини, перерахуванні їм повіями 50% зароблених грошей.

Правоохоронними органами за місцем проживання зловмисників та розташування місць розпустиодночасно було проведено 6 санкціонованих обшуків в Полтавській, Херсонській та Запорізькій областях.Буловиявлено та вилучено предмети, майно, документи, комп’ютерну техніку, 43 телефони, два травматичні пістолети, помпову рушницю, кастет. На вилучені предмети судом накладено арешт.

У кримінальному провадженні 2 особам вже повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 303 КК України — сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією. Сутенерам загрожує покарання від 4 до 7 років позбавлення волі. На даний час вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top