На території Сумщини заарештували одинадцятого учасника скандальної «газової» справи

«Газова» справа: на території Сумщини заарештован ще один учасник

Національне антикорупційне бюро України схопило Сергія Свиченко, керівника ТОВ «Надра Геоцентр». Детективи бюро не дозволили «газовому» учаснику покинути територію України та виїхати до Російської Федерації.

У повідомленні прес-служби антикорупційного бюро зазначається, що це сталося вчора, 28 червня близько 22:00. Співробітники НАБУ затримали керуючого Сергія Свиченков той момент, коли він намагався перетнути українсько-російський кордон. «ТОВ «Надра Геоцентр», — йдеться в повідомлені, — вело спільну підприємницьку діяльністю з ВАТ «Укргазвидобування».

До цього, НАБУ вже заарештувало 10 осіб, яких звинувачують у причетності до «газової схеми». За попередніми оцінками, в результаті газової змови державі було завдано збитків у розмірі 3 млрд грн. Близько 1,6 млрд грн , які були отримані в результаті перепродажу газу посередникам, згодом було виведено через підставні юридичні особи. Ще 1,3 млрд грн — це борг перед державою за користування земельними надрами.Слідством також було встановлено, що всі учасники, які були задіяні в реалізації газу, були підконтрольні нардепу України Александру Оніщенко.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top