За півкроку до біди: ДТП у Ромнах може спричинити… дорожній знак!

Роменські водії нарікають, що на виїзді із кругу Бульвару Свободи на вулицю Гетьмана Мазепи встановлений знак «В’їзд заборонено» високо над проїжджою частиною на розтяжці. Учасники дорожнього руху занепокоєні тим, що знак висить не на рівні огляду водіїв, а це може спричинити порушення правил дорожнього руху, а отже аварію.

«Знак з’явився нещодавно, не всі водії до нього звикли, а хтось не помічає і несвідомо продовжує рухатися на заборонений знак, — розповів у приймальні «Українського об’єднання патріотів» один з таксистів райцентру. — Таке враження, що патрульну поліцію це влаштовує, можна штрафувати. А як же безпека руху?!»

В юридичному департаменту УКРОПу Сумщини говорять, що встановлювати дорожні знаки де тільки заманеться — не можна. «Усі місця установки чітко регламентовані і прописані в спеціальних документах. Дорожні знаки повинні задовольняти ряду вимог, щоб правильно інформувати водіїв про стан дорожнього полотна, дозволену швидкість і потенційні перешкоди на дорозі. Адже невірно встановлений знак може призвести до серйозних аварій, зокрема, ДТП зі смертельними наслідками», — зазначає адвокат Віктор Зацепін.

Наразі укропівці вимагають від місцевої влади у Ромнах навести лад із розміщенням дорожніх знаків у місті. Голова Сумської обласної організації УКРОПу Владислав Луговий наполягає: «Якщо комунальні служби порушують правила встановлення дорожніх знаків, а таке подекуди трапляється, то завдання місцевої влади — навести лад. І якомога скоріше. Невже роменській мерії та Нацполіції потрібна крупна аварія, щоб звернути увагу на проблему?!»

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top