За крок до мрії: у Кролевці незабаром відкриють скейт-парк

Кролевецька міськрада закупила елементи майбутнього скейт-парку, який навесні 2019 року буде облаштований на центральному міському стадіоні. Необхідні для цього кошти (200 тис грн) напередодні виділила місту Сумська обласна рада з ініціативи фракції УКРОПу.

«Під час нещодавньої наради у Кролевці разом з мером Олександром Бобровицьким та його командою ми обговорили плани кролевчан на майбутній рік, і вирішили допомогти в реалізації проекту будівництва скейт-парку. Команда мера спрацювала оперативно, і закуплені елементи майбутньої споруди вже доставлені в місто», — говорить голова Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів», голова фракції УКРОПу в облраді Владислав Луговий.

Встановлення і відкриття нової зони для активного відпочинку молоді планується навесні наступного року після підготовки асфальтного покриття під майданчик на території стадіону «Спартак» ім. М.В. Лавринця. В Кролевецькій міськраді додають, що монтаж та облаштування скейт-парку розміром 12,5х25 м на центральному міському стадіоні Кролевця буде здійснено за рахунок коштів місцевого бюджету.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top