За кого голосувати?

Напередодні виборів багато виборців спантеличені: за кого голосувати? Жителям Бурині в цьому питанні в цьому питанні пощастило більше за інших. У них є кандидат, який багато років доводить свою відданість рідному краю. Це Віктор Борисович Ладуха.

Раніше він працював на посаді голови Буринської районної державної адміністрації. І рівень довіри жителів району до нього складав майже 70%. З цього часу рівень довіри людей до Віктора Борисовича не зменшився. Тому що він – людина і слова, і діла. Віктор Ладуха був присутнім і на Майдані 2004 року, і на Майдані Гідності 2014 року. Він постійно переправляв продукти харчування, дрова, інші необхідні речі для обігріву палаток та нормального функціонування учасників Революції на Майдан Незалежності. Надавав матеріальну допомогу родинам героїв — земляків, які загинули в зоні АТО. Він особисто зустрічав «200» у Бурині й доправляв, до обійсть сімей загиблих…

Одним словом, Віктор Борисович Ладуха справами довів, що не тільки гідний займати керівну посаду в рідному краї, а й є почесним жителем Буринського району.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top