За депутатські кошти укропівки в Глухові зробили ремонт у їдальні в дитячому садку

Марія Коняєва, депутат Сумської облради від УКРОПу, виділила кошти на установлення кахельної плитки і вікон у їдальні ДНЗ «Зірочка». На закупівлю матеріалів та ремонтні роботи пішло близько 15 тисяч гривень з фонду виконання депутатських повноважень.
За словами укропівки, яка відвідала дитячий садочок, наступним кроком буде укладання тротуарної плитки на території навчально-виховного закладу. «У «Зірочці» початкову освіту й виховання отримують більше 100 маленьких містян. Ми в Глухівському УКРОПі завжди приділяємо належну увагу оновленню, покращенню матеріально-технічного стану дошкільних освітніх закладів. Адже повноцінний розвиток дітей потребує належних умов для виховання», — говорить Марія Коняєва.
Зауважимо, упродовж двох років каденції в обласній раді Марією Коняєвою було виділено близько 120 тисяч гривень депутатських коштів на різноманітні потреби чотирьох Глухівських ДНЗ.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top