З життя спортшкіл: здобувають перемоги, але потребують допомоги!

Колектив дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» у Сумах відзначено Грамотою міської влади за «вагомий внесок в розвиток фізичної культури та спорту» в обласному центрі. Окремо відзначено педагогічну працю тренерів «Колосу», а саме, підготовку ними спортсменів високого класу.

За словами керівника закладу, голови Сумської міської організації «Українського об’єднання патріотів» Володимира Штейнінгера, колектив ДЮСШ вдячний мерії за визнання. Разом з тим, говорить відомий спортсмен, діти й педагоги потребують допомоги з боку влади.

«Слід терміново подбати про подальше утримання спортивних шкіл обласного центру. Наявних коштів не вистачає на гідні зарплати тренерів та інших працівників. Якщо так триватиме й далі, викладачів пенсійного та передпенсійного віку ніким буде замінити — молоді фахівці шукатимуть інших, більш оплачуваних робочих місць», — констатує Володимир Штейнінгер.

Він додає: «Нещодавно в інтернеті набрала необхідну кількість голосів електронна петиція, у якій йдеться про необхідність підвищення зарплат тренерів комунальних спортшкіл. Я сподіваюся, що найближчої сесії Сумської міськради це питання буде розглянуте й вирішено».

Довідка. Дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» на сьогодні налічує 194 вихованців, які займаються у 27 учбових групах. Напрямки підготовки — біатлон, легка атлетика, кікбоксинг, сумо. Тренерський склад налічує 14 викладачів з вищою фізкультурною освітою. За більш ніж два десятиліття існування заклад підготував багато майстрів та кандидатів у майстри спорту, а вихованці ДЮСШ успішно беруть участь у всеукраїнських та світових змаганнях, де регулярно здобувають перемоги.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top