З ініціативи УКРОПу Сумська облрада виділила більше мільйона гривень медикам Шостки

Під час сесії Сумської обласної ради, що відбулася 19 жовтня ц.р., депутати ухвалили рішення спрямувати 1 млн 40 тис гривень на потреби Діагностичного центру у м. Шостка. Такі бюджетні асигнування ініціювали депутати з фракції УКРОПу.

Напередодні виділити з обласного бюджету Сумщини понад мільйон гривень на ремонт та заміну запчастин комп’ютерного томографа в Обласному діагностичному центрі запропонував голова фракції “Українського об’єднання патріотів” в облраді Владислав Луговий. Відповідне звернення він спрямував до обласної держадміністрації. Після опрацювання документу чиновники погодились з доцільністю такої витрати коштів цьогорічного кошторису області. Тепер депутати проголосували за відповідне фінансування.

“Ми планомірно працювали в бюджетній та інших комісіях, донесли до колег-депутатів нашу думку стосовно необхідності виділення коштів для обласного діагностичного центру. Дякуємо всім, хто разом з фракцією УКРОПу ухвалив це важливе рішення”, — говорить Владислав Луговий.

Його колега по фракції Марія Коняєва додає: “В цьому діагностичному центрі обслуговуються мешканці п’яти північних районів області. Безперебійна робота медиків — запорука того, що багатьом людям будуть вчасно діагностувати ті чи інші захворювання, а отже й лікування матиме успіх”.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top