Юрій Вєтров живий у наших серцях…

Пам’ять про героя, загиблого в АТО, з любов’ю зберігають у Сумській загальноосвітній школі №19, де він навчався.

Днями тут, урочисто і зворушливо водночас, відкрили меморіальну дошку захиснику України, який загинув 15 листопада 2014 року під час мінометного обстрілу поблизу селища Ольховатка Донецької області.

Юрій Вєтров32Мобілізований Юрій Вєтров був на початку вересня 2014-го, пройшов навчальну підготовку у центрі «Десна». І вже з 27 вересня воював у батальйоні територіальної оборони «Волинь», де мав позивний «Вєтєр». Професійний вишкіл воїн здобув у рядах Збройних Сил України, під час служби у місті Чугуєв отримав звання старшого сержанта спецназу.

Похований герой на Алеї почесних громадян у Сумах. Указом Президента України він нагороджений орденом «За мужність» III ступеню посмертно.

На відкритті меморіальної дошки були друзі, вчителі, мама Юрія. Його брат Владислав спочатку був волонтером, а потім і сам став учасником АТО. Про загиблого брата він розповідає якісь прості життєві, навіть побутові речі, що торкаються серця. Каже – Юра дуже любив рибалити, завжди намагався знайти час для улюбленого заняття, потім і сину передавав рибальські секрети.

«Я пишаюсь своїми синами, вони моя опора, справжні захисники України», — говорить мама героя Валентина Степанівна. Друзі та вчителі пам’ятають Юрія активним, добрим, привітним і щедрим. Всім, хто його знав, важко змиритися з непоправною втратою. Але людина не помирає, поки спогади про неї живуть. Юрій Вєтров був і залишається прикладом для молодого покоління, взірцем самовідданості і патріотизму.

Маргарита Загородня

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top