Юні таланти з Білопілля стали лауреатами «Зоряного олімпу»

Вокальний дует учениць Білопільської школи-інтернату Анастасії Рижової та Вікторії Колесникової став лауреатом міжнародного фестивалю-конкурсу «Зоряний олімп», що відбувся у Полтаві.

Анастасія отримала сертифікат на поїздку в місто Кітен, що в Болгарії для відпочинку у дитячому телевізійному творчому таборі «ВМЕСТЕ», у якому пройде міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс «INTER FEST KITEN»,  Вікторія – цінний подарунок.

Музичний керівник говорить, що дівчата з року в рік примножують фестивальні перемоги, а організаційно допомагають їм у цьому білопільські укропівці. «Голова фракції УКРОПу в Білопільській міськраді Віра Пуга потурбувалася, щоб нам виділили кошт и на поїздку на фестиваль. І це не перший раз вона допомагає нам. Разом ми робимо все, щоб наші талановиті діти стали справжніми зірками», — зазначає Михайло Безверхий.

У свою чергу, укропівка запевняє, що і надалі підтримуватиме прагнення юних талантів до зоряного олімпу: «Дует у складі Анастасії Рижової та Вікторії Колесникової у Білопіллі знають усі шанувальники вокального мистецтва. Впевнена, скоро про них говоритиме вся Україна».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top