Юні кікбоксери з Сум збираються до Чернівців виборювати Кубок України

Наприкінці листопада вихованці Сумської міської дитячо-юнацької спортивної школи “Колос” вирушають на Буковину — там відбудеться Кубок України з кік-боксингу. Як заохочення до вирішальних тренувань напередодні важливих змагань юні спортсмени отримали в подарунок від укропівців нову екіпіровку.

“29 листопада у Чернівцях відкриються змагання серед юнаків та юніорів за право володіти Кубком України. Нашу сумську ДЮСШ “Колос” представлятимуть восьмеро вихованців віком від 12 до 18 років, що займаються у відділенні кікбоксингу”, — повідомив директор закладу, голова сумської міської організації УКРОПу Володимир Штейнінгер.

За його словами, хлопці налаштовані якнайкраще представити рідне місто у Чернівцях.

Бути першими і в спорті, і в житті побажав дітям голова Сумської обласної організації “Українського об’єднання патріотів” Владислав Луговий: “Нехай зірка кожної дитини, яка виборюватиме Кубок України, зійде високо на спортивному небосхилі. А ми в УКРОПі завжди відгукнемось, якщо потрібна буде допомога майбутнім чемпіонам”.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top