Як вірно сплачувати за комуналку — роз’яснюють у Сумах мешканцям багатоповерхівок

Від тоді, як сталися певні зміни в урядових нормативних актах, з 1 жовтня минулого року отримувачі субсидій мають самі розраховувати необхідну суму платежу по кожному надавачу комунальних послуг. Активну роз’яснювальну роботу — як це правильно зробити, щоб не утворилися борги за комуналку, — проводять у Сумах представники “Українського об’єднання патріотів”.

Напередодні в УКРОПі спеціалісти соціального захисту населення розробили методику розрахунку платежів, виходячи з даних, вказаних у платіжках. Наразі консультації в Сумах фахівці проводять в громадській приймальні на вул. Харківській 5/1 (Виставковий центр, другий поверх), а крім цього партійці допомагають людям розібратися з квитанціями за місцем проживання.

Зокрема, роз’яснювальну роботу для мешканців багатоповерхівок в районі вулиць Люблінської, Куликовської, Данила Галицького провів укропівець Юрій Воронін.

“Люди спантеличені, бо часто не розуміють — сплачувати “обов’язкову частку” чи суму, вказану в графі “нараховано”. В кожному конкретному випадку треба розбиратись індивідуально. Ми раді в цьому допомогти, в тому числі тим пенсіонерам, які не часто виїздять у місто зі своїх помешкань через хворобу або інші обставини”, — запевняє Юрій Воронін.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top