Як правильно відсудити борги по зарплаті колишнім заводчанам-фрунзенцям?

Юридичний департамент УКРОПу Сумщини продовжує судову практику, допомагаючи колишнім працівникам Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання отримати борги по зарплаті. Підприємство, що може збанкрутувати, не виплачує в добровільному порядку заборгованість перед заводчанами за більш ніж півроку.

“У цей час в місті з’явилися непрофесійні юристи, що надають людям нефахові послуги. Цих так званих правників найняв один з народних депутатів для власного піару. Але рівень так би мовити юридичної допомоги від нього такий, що через невірно оформлені документи, подані до суду, заводчанам СНВО відмовляють у виплаті заборгованості по зарплаті”, — коментує заступник голови Сумської обласної організації УКРОПу Олег Шестак.

Він нагадує, що юридичний департамент у Сумах упродовж декількох місяців успішно допомагає колишнім працівникам машинобудівного заводу повертати чесно зароблені ними гроші. Детальніше — в сюжеті тележурналістів.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top