Як не впасти в боргову яму через субсидії? Сумчанам радять, як не заплутатись в платіжках

Зміни в правилах надання субсидій, які вступили в силу з 1 жовтня, досі залишаються незрозумілими багатьом. Людям складно зрозуміти — яку саме суму за спожиті послуги, враховуючи наявність субсидії, слід сплачувати. В “Українському об’єднанні патріотів”, куди сумчани почали звертатись за консультацією, зважаючи на досвід укропівців у цій сфері, кажуть: надавачі послуг роблять все, аби набити власні кишені нечесним способом, нажившись на сумчанах і створити штучні борги. Але розібратись у плутанині можна!

За словами заступника голови Сумської обласної організації УКРОПу Олега Шестака, якщо сплати невірну суму, це обернеться по закінченні опалювального сезону тисячними боргами. Утім, юридичний департамент партії вже розібрався у нюансах нарахування різних цифр у платіжках і готовий допомогти це зробити іншим.

“Згодом роз’яснювальні матеріали вийдуть на телебаченні, на Інтернеті та у пресі, але вже зараз двері нашої громадської приймальні у Сумах на Харківській 5/1, другий поверх, оф. 303 відкриті для отримання консультацій: спеціалісти соцзахисту населення щочетверга і щоп’ятниці з 14:00 до 17:00 охоче допоможуть розібратися з квитанціями”, — запрошує укропівець.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top