Як депутати проводять вихідні?

Для того, щоб робота приносила конкретний результат та позитивний настрій, слід і відпочинок правильно планувати. Займаючись спортивною роботою свої вихідні проводять депутати з міста Охтирка.

Цими вихідними в Охтирці пройшов турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті М.П.Канівця. Такі спортивні змагання в місті проходять кожного року. Цьогоріч за сприяння депутата Охтирської міської ради від УКРОПу Олександра Васильченка долучилися і укропівці.

«Окрім мене до складу нашої команди увійшов мій колега, депутат міськради Артем Петров, а також члени нашої партії,  ̶ розповідає укропівець Олександр Васильченко. – Цей важливий день став напрочуд цікавим та емоційним. Отримані емоції підживили інтерес до гри в міні-футбол та звичайний футбол».

У футбольному поєдинку команда «УКРОП» змагалася з командою професіоналів «Нафтовик». У ворота професійних гравців «УКРОП» забив один гол, у своїх же воротах пропустив лише два

Такий результат свідчить про досить непогану спортивну підготовку партійців.

«Гравці нашої команди лишилися задоволеними, ̶  говорить депутат Артем Петров. – Різницю в один гол, та ще й з командою професіоналів, можна вважати перемогою»

 ъ

Нагадаємо, укропівці в Охтирці, активно підтримують та сприяють розвитку спорту.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top