Ввезення легкових авто з-за кордону має бути доступним, — акція у Сумах

В “Українському об’єднанні патріотів” підтримали вимоги автомобілістів, що виступають за спрощення умов ввезення легкових автомобілів з-за кордону і зробити їх доступними для кожного українця. Сумські партійці долучилися до всеукраїнської акції, що відбулася 20 листопада.

Неподалік в’їзду в обласний центр з київської траси зранку у вівторок близько ста автомобілів обмежували рух, щоб привернути увагу до своїх вимог. Адже напередодні парламент прийняв законодавство щодо розмитнення автівок без урахування правок, внесених від імені автомобілістів народними депутатами від УКРОПу Олександром Шевченком і Тарасом Батенком.

За словами заступника голови Сумської обласної організації “Українського об’єднання патріотів” Олега Шестака, ганебний “закон Южаніної” слід скасувати: “Замість спростити розмитнення авто з іноземною реєстрацією, зробити їх доступними широкому загалу, і при цьому отримати великі надходження до бюджету, парламентська коаліція пішла на поводу олігархів. Тож людям нічого не залишається як протестувати, і ми наполягаємо, щоб їх вимоги були почуті!”.

“Наші вимоги, а це спільна позиція різних громадських організацій, щоб законопроект 8487 був заветований. Умови розмитнення слід переглянути!”, — говорить співорганізатор акції протесту в Сумах, голова ГО “Європейський вибір Сумщини” укропівець Олександр Ткаченко.

Лідер молодіжного крила УКРОПу Сумщини Валентин Галушко додає: “Ми виступаємо за доступне та прозоре розмитнення автотранспорту, завезеного з-за кордону. Адже з нинішніми цінами далеко не кожен може собі дозволити автомобіль”.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top