Все частіше сумчан незаконно позбавляють субсидій: що робити?

Апеляційний суд Сумської області визнав незаконним позбавлення сумчанки похилого віку субсидії. Напередодні жінку-інваліда управління соцзахисту Сумської міськради позбавило права на субсидію і намагалося стягнути близько 20 тисяч гривень. Сумчанка звернулась по допомогу до «Українського об’єднання патріотів», чий юридичний департамент довів у суді незаконність як позбавлення права на субсидію, так і претензій на відшкодування грошових коштів.

За словами заступника голови Сумської обласної організації партії УКРОП Олега Шестака, існує чітка тенденція: держава намагається суттєво знизити кількість субсидіянтів через неспроможність виконати взяті на себе соціальні зобов’язання.

«Порядок нарахування субсидій вже змінювали декілька разів, ужорсточуючи умови надання цієї допомоги. Чому так відбувається? Грошей в бюджеті не вистачає, а рівень зубожіння росте. Уряд через непрофесійність міністрів не може впоратися з економічним спадом, тож за рахунок людей хочуть зекономити — за таких умов на всіх субсидій не вистачить, тому й вигадують все нові й нові підстави позбавляти субсидій чи відмовляти у їх наданні, причому страждають найбідніші, найбільш беззахисні», — констатує укропівець.

За його словами, до партійної приймальні УКРОПу звертається все більше людей, які нарікають на проблеми з наданням субсидій.

«Окремо, обурює той факт, що чиновники, чиєю роботою є соціальний захист населення, займаються рівно протилежним — самих нужденних намагаються обібрати до нитки. Це неприпустимо, і на прикладі цього судового рішення в соцзахисті мають розуміти: їхні незаконні дії, якщо такі будуть у майбутньому, будуть в судовому порядку скасовуватися. Ми в партії УКРОП маємо потужний юридичний департамент, і ми маємо успішну судову практику. Крім цього, і Феміда здатна на справедливі рішення, як-от показала колегія суддів Апеляційного суду. Своїм рішенням судді Хвостик, Бєляєва, Криворотенко зробили свій внесок у відновлення довіри до українських судів. А ми зі свого боку надамо юридичну допомогу кожному, хто звернеться до нашої приймальні на Харківській 5/1», — додає Олег Шестак.

Детальніше про історію відновлення права на субсидію літній сумчанці — дивіться в телевізійному сюжеті

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top