Все більше заводчан через суд стягують заборгованість з Сумського НВО

250 колишніх та нинішніх працівників майже збанкрутілого “Сумського науково-виробничого об’єднання”, що звернулись по правову допомогу до “Українського об’єднання патріотів”, виграли суди щодо стягнення заборгованості по зарплаті. Зважаючи на терміни, коли подавалися позови, частина людей вже отримала на руки “живі” гроші.

“Щодня в нашій приймальні у Сумах на Харківській 5/1 людно. Чому люди не перестають ще з весни звертатися саме до укропівців? Бо наша юридична служба, на відміну від інших, високопрофесійна, і складені нею позови приймаються судами до розгляду і ще жодного випадку не було, щоб у позовних заявах відмовили. Віс справи виграшні!”, говорить голова Сумської обласної організації УКРОПу Владислав Луговий.

Адвокат Віктор Зацепін, керівник юрдепартаменту УКРОПу Сумщини, нагадує, що складання позову про стягнення заборгованості по зарплаті є безкоштовним. Також не потрібно сплачувати судовий збір, оскільки в цих випадках йдеться про заборгованість по зарплаті.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top