Голова Тростянецької райради став «ворогом преси»

Спілка журналістів України «Вороги реформування преси-2016»

До антирейтингу Національної спілки журналістів України «Вороги реформування преси-2016» увійшов і представник Сумщини, голова Тростянецької районної ради Андрій КОРЖ.

До цього непочесного списку посадовця включили через ситуацію, що склалася навколо газети «Новини Тростянеччини» та її редактора Павла ЗЛЕНКА. Як повідомляє сайт НСЖУ, до цього часу не забезпечено виконання рішення Тростянецького районного суду по відновленню Павла Зленка на роботі.

Нагадаємо, у квітні 2016-го за звільнення редактора проголосувала Тростянецька районна рада – більшість голосів забезпечили депутати від БПП, «Сили людей» та Опозиційного блоку. Підставою для такого рішення стали результати перевірки редакції за минулі роки.

9 серпня Тростянецький районний суд виніс рішення за позовом редактора – скасував рішення райради, як незаконне і поновив Павла Зленка на посаді.

Загалом, більшість із списку «Ворогів преси» — представники БПП «Солідарність» (до речі, і пан Корж представляє саме цю політичну силу), Опозиційного блоку, «Батьківщини» і «Відродження». Складено антирейтинг за зверненнями редакцій, редакторів та журналістів. Всього до нього увійшли 16 посадовців з різних областей України.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top