Ворог, бережись! На Сумщині тривають навчання територіальної оборони

Резервісти з Роменщини, Недригайлівського та Липоводолинського районів на військовому полігоні в с. Гаї опановують теорію та практику територіальної оборони.

Євгеній Шевченко, депутат від УКРОПу Андріяшівської ОТГ, що на Сумщині, склав присягу й у складі 152 окремого батальйону територіальної оборони приймає участь у командно-штабних навчаннях резервістів Роменського району.

За словами укропівця, військовослужбовці вже пройшли перші навчання з тактичної, інженерної підготовки та отримали практичні навички стрільби зі стрілецької зброї та метання ручних гранат. Також резервісти опановують навички поводження з вибухонебезпечними предметами і правила маскування позицій та місць розміщення особового складу.

«Кожен український патріот, який спроможний тримати зброю у руках, повинен бути готовим захистити свою країну від ворога. І не просто готовим, а належним чином підготовленим до цього. Ті, хто з якихось причин не потрапив у регулярне військо, можуть стати резервістами і навчитись захищати свою землю. Я особисто пишаюся, що став до лав батальйону територіальної оборони Роменщини. Слава Україні!», — говорить Євгеній Шевченко.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top