Володимир Штейнінгер: «Призначивши новий виконком, Сумська міськрада подарувала «Батьківщині» монополію на владу»

В Українському об’єднанні патріотів прокоментували зміну складу виконавчого комітету Сумської міської ради та призначення нових заступників Сумського міського голови. Тепер у виконкомі на трьох людей більше – 19 членів – і він складається з представників партій, що мають фракції в міськраді, а також чиновників мерії. Разом з тим, до нового складу не потрапили декілька колишніх виконкомівців, зокрема, укропівці Володимир Штейнінгер та Андрій Мельник.
«Те, що мене виключили зі складу виконкому – це наслідок принципової позиції, яку я, як представник партії УКРОП, висловлював при голосуваннях на засіданнях «міського уряду», – говорить Володимир Штейнінгер. – Я був проти підвищення тарифів на проїзд у маршрутних таксі, не погоджувався в цілому з транспортною політикою мера. Адже ми вважаємо, що замість підвищувати вартість квитків у приватних маршрутках, міська влада повинна була зруйнувати монополію «маршрутників» та розвивати комунальний громадський транспорт – закупити нові тролейбуси й автобуси. Але цього зроблено не було, і приватний бізнес й надалі наживатиметься на містянах».
Крім цього, говорить Володимир Штейнінгер, будучи членом виконкому він не брав участі в «договорняках», які притаманні «політичній кухні» сумської влади. За словами голови міського осередку укропівців, владі обласного центру не потрібні незалежні посадовці, які б відстоювали інтереси громади, а не міського голови та його однопартійців з ВО «Батьківщина».
Нагадаємо, окрім розширення виконкому, напередодні депутати міськради затвердили більшу, ніж раніше, кількість заступників Сумського міського голови – наразі їх вже семеро. На думку Володимира Штейнінгера, роздування штату чиновників аж ніяк не сприятиме покращенню роботи мерії. «Пригадую, як три з половиною роки тому тоді ще секретар міськради Олександр Лисенко казав, що демократичний та економний керівник міста може собі дозволити мати щонайбільше чотирьох заступників. Тепер їх у мера Лисенка аж семеро, а замість оптимізації штату чиновників він «роздутий» як ніколи раніше. Окрім того, що це не економно, це ще й не демократично – адже разом з новим складом виконкому міський голова матиме повноту влади у місті. Нас не вводить в оману, що у виконкомі тепер представники різних партій, представлених у міськраді, зокрема «Опоблоку» та «За Україну». Не зважаючи на їхню публічну риторику, коли, наприклад «заукраїнці» показово виголошують патріотичні гасла й вимагають державної мови навчання в усіх сумських школах, а колишні регіонали критикують підвищення тарифів, – усі гасла відходять на задній план, коли йдеться про розподіл портфелів в цій самій владі, до якої обидві політичні сили були ніби-то в опозиції. Тепер і соратники нардепа Медуниці, і поплічники Чмиря потиснуть один одному руки і чудово почуватимуться колегами у виконкомі», – говорить колишній член виконкому.
Укропівець підсумовує: «Оскільки більшість нових виконкомівців напряму залежить від мера, який очолює обласне ВО «Батьківщина», можна сказати, що депутати міськради (одноголосно!) подарували «бютівцям» справжню монополію на владу, і тепер вони легко прийматимуть будь-які потрібні їм рішення без урахування думки громади чи опозиції. Опозиція, якщо вона є, тепер фактично не матиме значення для сумської мерії. Зате маємо приклад не просто широкої, а мега-широкої коаліції політично різнбарвних заробітчан, об’єднаних в Сумській міськраді та виконкомі однією метою – наживатися на сумчанах», — переконаний Володимир Штейнінгер.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top