Вы здесь
Главная > Новости > Водій – грабіжник

Водій – грабіжник

47- літній водій вантажівки хотів швидко отримати прибуток на продажі кольорового металу. Чоловік поцупив на заводі, бронзовий диск вагою 7 кілограмів і намагався його вивезти з території в заздалегідь зробленому тайнику під кабіною автомобіля. Замість прибутку на водія чекає кримінальна відповідальність.

В ході огляду, працівники поліції звернули увагу на підозрілий ящик під кабіною вантажівки. Відкривши його побачили бронзовий диск вагою 7 кілограмів 180 грам.

Валерій Денищенко, виконуючий обов’язки начальника відділення спецполіції ГНУП Сумської області розповів: «За попередніми оцінками, зловмисник своїми діями наніс підприємству збиток на суму понад дев’ять тисяч гривень. З якою метою він вивіз з території оборонного підприємства деталь з кольорового металу наразі встановлюють слідчі в рамках відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України».

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top