Владо, вчись: сумчани на Іллінській самоорганізувались заради благоустрою

Мешканці багатоквартирного будинку по вул. Іллінській, 52/1 у Сумах взялися за благоустрій свого дитячого майданчика. Раніше вони неодноразово зверталися до обслуговуючих організацій та міської влади, але ті не спромоглися навіть завезти пісок у пісочницю. Допомогли людям — укропівці.

 

За сприяння одного з членів Сумської міської організації «Українського об’єднання патріотів» Юрія Вороніна, який живе неподалік цього дому, на територію дитячого майданчика було завезено пісок. Згодом його розрівняли й розширили «дитячу територію», яку буде наново огороджено.

 

«До мене звернулись знайомі по мікрорайону. У них великий багатоквартирний будинок, живе чимало молодих сімей, але дитячий майданчик невеличкий і був дещо занехаяний. Мене попросили організувати пісок для майданчика, і після того як я вирішив це питання, чоловіки самотужки взялися за благоустрій території. Це приклад самоорганізації людей в умовах байдужості міської влади», — говорить Юрій Воронін.

«Дякуємо укропівцям за небайдужість, і особисто Юрію Олексійовичу, який взявся допомогти нам. Разом ми поступово перетворимо нашу прибудинкову територію на зразкову», — каже один з мешканців Іллінської, 52/1.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top