Владислав Луговий: “Виборчий кодекс повинен бути прийнятий раз і назавжди”

УКРОП Сумщини закликає українців долучитися 6 вересня до всеукраїнської акції під парламентом на підтримку виборчої реформи. Вимога патріотів до народних депутатів — ухвалити Виборчий кодекс, що передбачає пропорційну систему з відкритими регіональними списками.

За словами очільника Сумської обласної організації “Українського об’єднання патріотів”, голови фракції УКРОПу в Сумській обласній раді Владислава Лугового, депутати Верховної Ради мають бути послідовними й після результативного голосування за Виборчий кодекс у першому читанні в листопаді минулого року підтвердити цієї осені відданість новим, прозорим правилам виборчих кампаній.

“Щоразу напередодні чергового виборчого циклу українські політики вирішують обиратися по-новому. Кожного разу діюча влада підлаштовує виборче законодавство під себе, щоб зберегти владу і можливість заробляти на бюджеті. Цьому слід покласти край, прийнявши раз і назавжди кодекс законів про вибори. Відкинути старі корупційні норми, закласти на майбутнє чіткі прозорі правила виборів”, — заявив Владислав Луговий.

Нагадаємо, 6 вересня перед Верховною Радою України о 9:30 розпочинається всеукраїнська акція на підтримку виборчої реформи. Вимога до парламенту — скасувати мажоритарну систему, що призводить до скупки голосів на округах найбагатшими кандидатами, і запровадити відкриті регіональні списки — щоб унеможливити торгівлю “прохідними” місцями у виборчих списках та дозволити виборцям голосувати як за партії, так і за конкретних місцевих кандидатів від них.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top