Владислав Луговий: Ми стали набагато ближче до Європи

Голова Сумської обласної організації Українського об’єднання патріотів Владислав Луговий на своїй сторінці у Facebook прокоментував результати президентських виборів:

«Сьогодні мене переповнюють найгарніші емоції. І ці емоції не пов’язані з виграшом чи програшом будь-кого з кандидатів на пост Президента України, це гордість за нашу країну. Вчора, 31 березня, ми стали набагато ближче до Європи, ніж коли підписали асоціацію з ЄС та отримали безвіз. Вчора Україна дійсно змінила свій менталітет, котрий десятиріччями, після розпаду СРСР, диктував намагання голосувати за одного кандидата від діючої влади при цьому не бажаючи бачити якісну альтернативу. Демократія – основний принцип європейського суспільства. Демократія полягає у вільному виборі. Виборі без адмінресурсу, без фальшування, без тиску, без вказівки зверху. І саме 31 березня 2019 року впишуть великими літерами в сучасну історію України, як день коли ми дійсно сказали «остаточне прощавай» радянському способу мислення. Я вітаю всіх українців з цим днем і пишаюся Вами, за те що ви зробили цей величезний крок та дали дорогу для нових облич, які дійсно люблять Україну!»

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top