Владислав Бухарєв на сторожі кібербезпеки

Ні для кого не секрет, що створення національної системи кібербезпеки вкрай важливо в умовах гібридної війни, в яку нас втягнула країна-агресор. Це не тільки виведе Україну на якісно новий рівень в області кібербезпеки, а й забезпечить високі шанси на перемогу у всій війні в цілому. Саме тому Владислав Бухарєв взяв участь в розробці відповідного закону і особисто простежив за тим, щоб законопроект був прийнятий до виконання.

В підсумку проект Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» (реєстр. № 2126а), співавтором якого є наш земляк, генерал-лейтенант, народний депутат України Владислав Бухарєв, був прийнят сьогодні у другому читанні. Метою цього надзвичайно важливого Закону України є створення національної системи кібербезпеки, яка має відповідати викликам сучасних війн.

Наступним важливим законопроектом у цій сфері є проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за вчинені правопорушення у сфері інформаційної безпеки та боротьби з кіберзлочинністю» (реєстр. № 2133а). Авторами цього документу є генерали, народні депутати України: Кожем’якін А.А., Король В.М., Бухарєв В.В., Паламарчук М.П.

З прийняттям вказаного проекту закону буде створено цілісну систему боротьби з кіберзлочинністю. Його давно чекають правоохоронні та спеціальні органи України. Отож, спільними зусиллями необхідно доопрацювати та прийнятий вказаний законопроект.

Довідково. Після прийняття парламентом законопроекту реєстр.
№ 2126а Владислав Бухарєв став беззаперечним лідером серед народних депутатів України від Сумщини по кількості прийнятих законопроектів. Зокрема, за теперішню каденцію Верховної Ради України восьмого скликання прийнято в цілому 10 законів за авторства народного обранця Владислава Бухарєва.

Наступним по результативності (з великим відривом майже у два рази) із законотворчої діяльності є народні депутати від Сумської області О.Медуниця та І.Молоток. Прийнято лише по 6 законів їх авторства.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top