Владислав Бухарєв допомагає сумським військовим

Сільські жителі завжди були самою незахищеною частиною країни. Більшість урядових програм були розраховані на місто. Влада немов відвернулася від найпрацьовитіших українців, завдяки яким у нас є хліб, крупи, м’ясо … Саме тому Владислав Бухарєв не тільки пообіцяв захистити найбільш уразливий шар населення, а й виконує свою обіцянку. Наприклад, під час сесійного тижня звернувся до уряду з пропозицією поновлення державної програми пільгових житлових кредитів для селян.

Владислав Бухарєв оголосив депутатський запит до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Комітету ВРУ з питань бюджету Андрія Павелка з проханням передбачити у Держбюджеті на 2018 рік кошти у сумі 530 млн. грн. для фінансування програми «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» в Сумській області.

Як заявляє сам депутат, в нинішніх умовах ця програма, по суті, є єдиною можливістю покращити житлові умови для сільських жителів, а також сімей військовослужбовців і вимушених внутрішньо-переміщених осіб із зони антитерористичної операції, які виявили бажання жити та працювати на селі.

Більш детально в зверненні самого Владислава Бухарєва:

 

 

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top