Вы здесь
Главная > Политика > Владислав Бухарєв допомагає сумським військовим

Владислав Бухарєв допомагає сумським військовим

Сільські жителі завжди були самою незахищеною частиною країни. Більшість урядових програм були розраховані на місто. Влада немов відвернулася від найпрацьовитіших українців, завдяки яким у нас є хліб, крупи, м’ясо … Саме тому Владислав Бухарєв не тільки пообіцяв захистити найбільш уразливий шар населення, а й виконує свою обіцянку. Наприклад, під час сесійного тижня звернувся до уряду з пропозицією поновлення державної програми пільгових житлових кредитів для селян.

Владислав Бухарєв оголосив депутатський запит до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Комітету ВРУ з питань бюджету Андрія Павелка з проханням передбачити у Держбюджеті на 2018 рік кошти у сумі 530 млн. грн. для фінансування програми «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» в Сумській області.

Як заявляє сам депутат, в нинішніх умовах ця програма, по суті, є єдиною можливістю покращити житлові умови для сільських жителів, а також сімей військовослужбовців і вимушених внутрішньо-переміщених осіб із зони антитерористичної операції, які виявили бажання жити та працювати на селі.

Більш детально в зверненні самого Владислава Бухарєва:

 

 

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top