Виїзд жителів Сумщини за кордон набуває масового характеру

Вже й служба зайнятості області б’є на сполох. «Міграція жителів Сумщини є високою, а може стати критичною, якщо роботодавці не усвідомлять своєї соціальної відповідальності перед найманими працівниками» — таке повідомлення з’явилось на офіційному сайті центру зайнятості.

За даними офіційної статистики Всеукраїнської Асоціації компаній з міжнародного працевлаштування, 65% осіб, які виїжджають за кордон – працюють неофіційно, і лише 35% – офіційно.

За результатами опитування  службою зайнятості випускників шкіл області, 36,5% (3086 осіб) не бачать себе в Україні і хотіли б поїхати за кордон для навчання і проживання. З них 57% (1786 осіб) хотіли б там залишитись на тривалий час, понад 3 роки.

За даними управління Державної міграційної служби України в Сумській області станом на 1 січня 2017 року кількість виданих паспортів громадянам України для виїзду за кордон становила 39131, у 1 півріччі 2017 року – 27800!

Жителі області, серед яких багато людей і з вищою освітою, їдуть працювати до Польщі та інших країн, причому йдеться переважно про різноробочі спеціальності.

 

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top