Вирубка лісу на Роменщині: громадськість вимагає пояснень

У Ромнах обурюються масовою вирубкою хвойних насаджень у межах міста. За повідомленням місцевої громадської приймальні УКРОПу, мешканці зафіксували вирубку дерев у кварталі №42 (вул. Партизанський спуск у напряму с. Житнє).

«Люди звикли відпочивати у мальовничому куточку, і їх обурила масштабна вирубка хвойних насаджень у межах міста. Вони вважають, що вирубка проводиться незаконно, тому звернулися до місцевого осередку «Українського об’єднання патріотів» з проханням розібратися», — повідомив очільник районного осередку партії Євген Лихобаб.

За його словами, вирубка дерев справді масштабна. «Що ж до процедури, то вона ніби й законна. Вирубка проводиться державним підприємством «Роменський лісгосп» згідно плану санітарно-оздоровчих заходів на 2018 рік. Про це роменські лісівники попередньо повідомляли і на своєму сайті. Утім, згідно цих повідомлень, йдеться про «вибірково-санітарну» рубку, а насправді – не зрозуміло, за яким принципом вибирають «хворі» дерева, адже спилюють всі підряд. Тому ми звертаємось до фахівців-екологів та компетентних структур, щоб зрозуміти, наскільки виправданими та правомірними є дії місцевих лісників», — говорить Євген Лихобаб.

На Роменщині є декілька лісових масивів. Укропівці кажуть: ще торік почали надходити перші сигнали, мовляв, у трикутнику «Перекопівка – Глинськ – Андріяшівка» здійснюється вирубка лісів. Законність дій лісгоспу жителі сіл ставлять під сумнів. Те саме стосується іншої місцини, навколо сіл Великі Будки, Залуцьке, Гаї.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top