Вирубка лісу на Роменщині: громадськість вимагає пояснень

У Ромнах обурюються масовою вирубкою хвойних насаджень у межах міста. За повідомленням місцевої громадської приймальні УКРОПу, мешканці зафіксували вирубку дерев у кварталі №42 (вул. Партизанський спуск у напряму с. Житнє).

«Люди звикли відпочивати у мальовничому куточку, і їх обурила масштабна вирубка хвойних насаджень у межах міста. Вони вважають, що вирубка проводиться незаконно, тому звернулися до місцевого осередку «Українського об’єднання патріотів» з проханням розібратися», — повідомив очільник районного осередку партії Євген Лихобаб.

За його словами, вирубка дерев справді масштабна. «Що ж до процедури, то вона ніби й законна. Вирубка проводиться державним підприємством «Роменський лісгосп» згідно плану санітарно-оздоровчих заходів на 2018 рік. Про це роменські лісівники попередньо повідомляли і на своєму сайті. Утім, згідно цих повідомлень, йдеться про «вибірково-санітарну» рубку, а насправді – не зрозуміло, за яким принципом вибирають «хворі» дерева, адже спилюють всі підряд. Тому ми звертаємось до фахівців-екологів та компетентних структур, щоб зрозуміти, наскільки виправданими та правомірними є дії місцевих лісників», — говорить Євген Лихобаб.

На Роменщині є декілька лісових масивів. Укропівці кажуть: ще торік почали надходити перші сигнали, мовляв, у трикутнику «Перекопівка – Глинськ – Андріяшівка» здійснюється вирубка лісів. Законність дій лісгоспу жителі сіл ставлять під сумнів. Те саме стосується іншої місцини, навколо сіл Великі Будки, Залуцьке, Гаї.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top