Вихованці недільної школи з Шостки відвідали святині Чернігова

Група дітей, що проходять заняття у недільній школі Харлампіївського монастиря у с. Гамаліївка Шосткинського району, разом з батьками здійснили паломництво у Чернігів — місто, відоме древніми святинями.

Зокрема, прочани відвідали стародавні печери — місце подвигу преподобного Антонія Києвопечерського, а також Єлецький жіночий монастир та чернігівський Старий Вал, на якому збудовано три храми домонгольського періода.

Подорож була здійснена за підтримки «Українського об’єднання патріотів». Заступник голови Шосткинської організації УКРОПу Сергій Захожий говорить, що відродження духовності — важлива справа для тих, хто прагне кращого майбутнього України.

«Ми залюбки допомогли дітям та їх батькам здійснити подорож до святинь Чернігова. Віримо, що паломники духовно збагатилися. Вважаємо, що ця чудова подорож залишить у дитячих душах гарний слід», — каже укропівець.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top