А чи був масовий «вихід» батьківщинівців у Конотопі?

А чи був масовий «вихід» батьківщинівців у Конотопі?

«Батьківщину» покинули її партійці» – приблизно таким заголовками зарясніли ЗМІ після того, як учора Конотоп відвідав політик Михайло СААКАШВІЛІ.

Під час його зустрічі із місцевими жителями на сцену піднялась група людей, аби заявити, що вони виходять із партії «Батьківщина» і приєднуються до Руху нових сил.

Сьогодні з цього приводу Сумська обласна партійна організація ВО «Батькіщина» виступила з офіційною заявою.

В ній Сумська «Батьківщина» заперечує факт переходу своїх членів партії до інших політичних угрупувань, оприлюднений у сумських ЗМІ та соцмережах.

Конотопський міський партосередок ВО «Батьківщина» у січні 2017 року виключив із лав партії 21 особу у відповідності до власних заяв. Районна партійна організація за останній час не втратила жодного партійця. Навпаки — на території Конотопщини кількість «батьківщинівців» динамічно зростає.

«ВО «Батьківщина» є демократичною політичною силою із чіткими переконаннями. Нажаль, не всі члени партії є відповідальними. Саме тому на засіданні бюро партійних осередків, яке є керівним органом партійної організації, постійно розглядається питання політичної активності, виконання завдань Статуту партії, вимог громади представниками ВО «Батьківщина».

За осіб, які не є членами партії, ВО «Батьківщина» не несе жодної політичної відповідальності», — сказано у заяві.

І.С. Політика

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top