На Сумщині на волю відпускають закоренілих злочинців

автівки

В Охтирці затримали місцевого мешканця, який викрадав автівки.

Спочатку року в районі зросла кількість викрадення транспортних засобів. У березні співробітникам поліції Охтирки вдалося впійматиособу, яка тероризувала місцевих мешканців. Затримали зловмисник на гарячому — він рухався на щойно викраденому автомобілі ЗАЗ-110027. Під час проведення досудового розслідування зібрано докази його причетності до незаконного заволодіння 11 транспортних засобів, 8 з яких викрадено на території Охтирського, а решта – Лебединського та Роменського районів.

Слід зазначити, що викрадача вже судили за аналогічні злочини. У квітні минулого рокуйому дали 5 років позбавлення волі без конфіскації майна. Та вже у серпні вирок було змінено. Його звільнили з під варти з випробувальним терміном на 3 роки. Через 3 місяці після звільнення крадій продовжив свою злочинну діяльність.

Як повідомив прокурор Охтирської місцевої прокуратури Богдан Ольховський, з урахуванням зібраних доказів затриманому повідомлено про підозру у вчиненні 11 епізодів незаконного заволодіння транспортними засобами. До нього обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.На даний час Охтирською місцевою прокуратурою обвинувальний акт стосовно вказаного громадянина спрямовано до суду для розгляду по суті. Йому світить позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top