Відомий сумський чемпіон пропонує створити у місті спортивну Громадську раду

Відповідну ініціативу виклав та обгрунтував в електронній петиції відомий сумський спортсмен, президент Сумської обласної федерації кікбоксингу WAKO, чемпіон України та Європи з карате Володимир Штейнінгер.
Зареєстрованою петицією пропонується створити Громадську раду з питань фізичної культури та спорту, враховуючи пропозиції представників спортивних федерацій, що діють у м. Суми.
Як підкреслює в петиції Володимир Штейнінгер (він також є головою Сумської міської організації партії УКРОП), «Сумський міський голова Олександр Лисенко неодноразово говорив, що він та його владна команда при прийнятті рішень керуватимуться принципами відкритості та прозорості. Однак на практиці все не так, натомість рішення приймаються в закритому від громадськості режимі, без обговорень ініціатив та пропозицій містян. Це стосується, у тому числі, і міського відділу з питань молоді та спорту.
Вважаємо, що місту потрібна Громадська рада з питань фізичної культури і спорту як консультативно-дорадчий орган при профільному відділі Сумської міськради (молоді та спорту)».
Наразі триває голосування за цю електронну петицію.
Напередодні Володимир Штейнінгер, який є директором Міської дитячо-юнацької спортивної школи Сумської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» повідомив, що Наказом управління молоді та спорту Сумської ОДА названій ДЮСШ надано Першу категорію.
«Хочу висловити подяку усім, хто має відношення до цього результату — адміністрації школи, тренерам і, звичайно, нашим спортсменам», — написав лідер сумських укропівців на своїй сторінці в мережі Facebook.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top