Вибори на Сумщині: сплав молодості й досвіченості в Андріяшівській ОТГ

За попередніми результатами підрахунку голосів на виборах 29 квітня висуванці УКРОПу, що балотувалися до Андріяшівської сільської об’єднаної громади Роменського району Сумської області, здобули два мандати. Депутатами стали Ганна Міндюк та Євгеній Шевченко.

За словами укропівців, головне, що турбує виборців і що буде завданням № 1 для новообраних депутатів, – це розвиток громади, щоб умови життя в цій місцевості поліпшувалося, розбудовувалась інфраструктура.

“Найголовніший наш здобуток в Андріяшівській ОТГ — завдяки виборам ми не лише здобули депутатські мандати, а й отримали перспективну партійну організацію. З семи висуванців УКРОПу двоє стали депутатами, а майже два десятки активних громадян долучилися до створення первинних партійних осередків на території громади. Після виборів буде багато роботи, і ми до неї готові”, — говорить заступник голови обласної організації укропівців Владислав Купрієнко.

“Боротьба була напруженою. Не легко перемагати досвічених кандидатів, але якщо є щире бажання працювати на благо громади, перешкоди легко здолати і перемогти на селі навіть досвічених аграріїв, – коментує попередні підсумки виборів в Андріяшівській ОТГ голова Сумської обласної партійної організації Українського об’єднання патріотів Владислав Луговий. – Ми вітаємо Ганну Міндюк та Євгенія Шевченка з перемогою і запевняємо, що нові депутати матимуть усіляку підтримку з боку нашої міцної команди”.

Довідка:

Ганна Міндюк народилася 1968 р. У с. Андріяшівка Роменського району Сумської області. Освіта — середня спеціальна, за фахом бухгалтер сільськогосподарського виробництва. Працювала у різний час у сфері торгівлі, банківському секторі, обиралась депутатом Андріяшівської сільської ради, на даний час — секретар цієї ради. Одружена, має двох доньок.

Євгеній Шевченко народився 1993 р. у с. Вовківці Роменського району Сумської області. Освіта вища. 2015 р. закінчив Сумський державний педагогічний університет (фізико-математичний факультет). На даний час — вчитель фізики та інформатики Андріяшівської ЗОШ.

 

29 квітня відбулися перші вибори голови та 22-х депутатів в Андріяшівській сільській об’єднаній територіальній громаді Роменського району. До складу Андріяшівської ОТГ входять: Андріївська сільська рада (села Андріївка та Холодник), Андріяшівська сільська рада (села Андріяшівка, Гудими, Луценкове, Мельники, Новицьке), Василівська сільська рада (села Василівка, Братське, Чисте), Перекопівська сільська рада (села Перекопівка, Бурбине та Губське). Кількість населення новоствореної громади – 4 тис. 726 осіб.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top